מה הלקוחות שלנו מספרים עלינו

רוסלן סרוסי. מאמן כושר וג'יו-ג'יטסו ברזילאי

מאז שנרשמתי לאימוני אונליין אני מרגיש שאני מחזק את הבסיס שלי ברמה מטורפת שזה בעצם העיקר בסיס חזק יסודות חזקים. אני מרגיש שאני משתפר מצפייה לצפייה. כל פעם אני מגלה פרט חדש לגמרי זה מדהים. מה שעוד מדהים זה שאת האימונים הפיזיים שאני עובר במכון אני לא יכול להעביר לחברה שלי שיושבים בבית ולא מצליחים למצוא את הכוחות להתחיל את התהליך, ובעזרת הצפייה בתוכן אני מצית בהם איזה ניצוץ והם הם מתחילים להבין, כי מי שלא נחשף לא ידע לעולם עד כמה זה נחוץ לנו לחיי היום יום.    

עידן עזריה. מורה בישראל, בעל תואר ראשון בחינוך גופני

האימוני אונליין תורמים לי בכמה מישורים, קודם כל אני יכול לחזור על טכניקות בכל זמן בחיים שלי, זה ידוע שכאדם העוסק בספורט יש כמה שלבים להבנת תנועה ואחד מהם הוא בהבנה של המוח את רצף התנועות והפרטים, כך שלאחר שלמדנו את הטכניקה במכון אפשר לחזור ולשנן את מה שלמדנו בזמן הפנוי. דבר נוסף שאימוני אונליין עוזרים לי זה להראות לאנשים סביבי את מה שאנחנו עושים, את הדיוק בתנועה ואת החדות. ממליץ לכולם להסתכל באימוני האונליין, זה מאוד תורם.

נסי ויצמן. מנהל מכירות

לאחרונה התחלתי להתאמן עם הסרטוני אונליין, זה לא כמו להגיע למכון אבל זה הדבר הכי קרוב לזה .. תמיד נזהרתי לא לראות ביוטיוב כל מיני טכניקות מפוקפקות של אנשים שרק רוצים להלהיב אבל לא באמת ללמד, אבל עכשיו שיש לנו את הסרטונים האלה אני מרגיש שזה מחדד לי את הטכניקה דברים שלא שמתי לב אליהם עכשיו הרבה יותר ברורים וזה עוזר לי לשמור על התנועה חדה.

חגית שמעוני. אמא מאושרת לבנים שמתאמנים אצל רועי פרץ

רועי פרץ היקר!
הנתינה זהו ערך שכל הצדדים יוצאים מרוצים, מהסיבה כשמהלב נותנים בלי שום תנאים כולם מרגישים מיוחדים. התמיכה הרבה, הקשבה, וגם עצה טובה. בתקופת המגפה נגזלה ממכם האפשרות לעשייה הרבה בשיטות הלחימה.
מעריכים ומוקירים על שמירת קשר יומית, ודאגה לשלומם ולכושרם של הלוחמים. שליחת טכניקות ומשימות ששלחת, מסייע רבות.
היית ונותרת מספר 1.
אלוף, מחנך, מורה דרך, חבר ואח.
תודה רבה על הכל, אוהבים אותך!

אסף לוי אב ל2 ילדים שמתאמנים ג'יו-ג'יטסו ומדריך ג'יו-ג'יטסו בעצמו

האימונים באונליין מאפשרים לי להתאמן גם בתקופות עמוסות ולחוצות שבהן לא מתאפשר לי להגיע לאימונים במכון, האונליין תמיד זמין לי 24 שעות ביממה ותמיד אפשר למצוא לזה זמן, בנוסף הפרטים שבה רועי מעביר את הטכניקות, בצורה כל כך מפורטת וברורה פשוט מוסיפים לי כל כך הרבה. מדהים!

אורי כהן מדריך ג'יו-ג'יטסו ברזילאי

כתלמיד וגם כמדריך בעצמי, אימוני האונליין עוזרים לי מאוד להשתפר ולהרחיב את הידע, במהלך היום שאני לא באימונים אני מסתכל באונליין ונותן לראש לספוג מידע ולא רק מג’יו-ג’יטסו, בתור אחד שחי חיים בריאים מלאים, האונליין מספק לי גם ידע בכושר ותזונה, בקימור יש לי את כל מה שאני צריך.

יחיאל וייס

המלצה: הורים שאוהבים את ילדיהם ורוצים להעניק להם שקט נפשי, ספורט נפלא, הגנה עצמית עילית, משמעת וכיבוד הסביבה יכירו לילדיהם את עולם הג’יו-ג’יטסו בכלל ואצל רועי פרץ בפרט, שהוא ספורטאי מחונן ויותר מזה, אדם ומדריך נהדר. 

שרונה אשר

על היחס החם משפחתיות ועידוד הילדים לביטחון ומשמעת. אימונים רצינים עם רועי מאמן מדהים שמתייחס לכל ילד וילד

Katia Keren Aizenman

אין על רועי פרץ… הבן שלי מתאמן כמעט שנתיים, סיפוק אדיר והביטחון שלו עלה לשמיים😊 

פליקס קויפמן

מומלץ בחום לכל אחד ואחת!
בהצלחה!!!!!